Meniu
Krepšelis

Naujienos RSS srautas

20 kov. Reikalingas besąlygiškas importo draudimas iš šalių agresorių ir visos prekių tiekimo grandinės kontrolė iki gamintojo
admin 0 182
Kad sankcijos veiktų, jos turi būti besąlygiškos. Kiek ukrainiečių dar turi žūti, kad sprendimų priėmėjai ES ir Lietuvoje tai suprastų? Karo Ukrainoje metinių kontekste praktiškai laisvas prekių judėjimas iš Rusijos ir Baltarusijos į ES šalis yra tiesiog nežmoniškas. Pavieniai prekybos atvejai, kuri..
19 gruod. Baltarusiškos druskos gerbėjai pamiršo priežastį, dėl ko jos buvo atsisakyta
admin 0 322
Su kelių priežiūros sunkumais pastarosiomis savaitėmis susiduriančioms įmonėms norime priminti, kad plačiausiai kelių priežiūrai šaltuoju metų laiku naudojama techninė druska (NaCl) efektyviai veikia iki 8 laipsnių šalčio. Jau žemesnėje negu –4 laipsnių temperatūroje natrio chlorido gebėjimas tirpin..
10 spal. Situacija druskos rinkoje: kova prieš blogį turi savo kainą
admin 0 252
Druskos tiekimo srityje dirbančioms įmonėms žiemos sezonas tradiciškai prasideda gerokai anksčiau, nei kalendorinė žiema,  o pastaruosius dvejus metus jis nė nebuvo nutrūkęs, nes situacija žaliavų rinkoje neleidžia atsikvėpti. Chloridų, skirtų keliams prižiūrėti žiemos metu, stygius jaučiamas ne tod..
07 kov. Rusijos ir Baltarusijos produktų embargas keičia medžiagų tiekimo geografiją
admin 0 376
Rusijos ir Baltarusijos produktų embargas keičia medžiagų tiekimo geografiją Mūsų komanda, kaip ir visas civilizuotas pasaulis, su siaubu seka įvykius Ukrainoje. Padedame kuo galim ir kaip mokam: pinigais, daiktais, patikimos informacijos sklaida, palaikome morališkai. Nuoširdžiai užjaučiame mūsų pa..
16 gruod. Informacija dėl karantino nuo 2020-12-16
admin 0 977
Mieli STRATUM klientai, Atsižvelgiant į sugriežtintas karantino sąlygas,  fizinė STRATUM parduotuvė Verkių g. 42, Vilniuje, karantino laikotarpiu (2020 m. gruodžio 16 -  2021 m. sausio 31 d.) nedirbs. Medžiagų užsakymas ir atsiskaitymai vykdomi nuotoliniu būdu, turime galimybę produkciją saugiai, be..
10 bal. Kalcio chloridas - žvyrkelių dulkėjimui mažinti
admin 7 16992
Žvyrkelių dulkėjimui mažinti – specialūs reagentai Šiltuoju sezonu vieno kilometro ilgio žvyrkelio ruože išdulka nuo 30 iki 150 kubinių metrų žvyro.  Dulkėjimo intensyvumas priklauso nuo žvyrkelio dangos kokybės ir eismo intensyvumo. Ir, žinoma, nuo oro sąlygų: kuo karštesnė ir sausesnė vasara, tuo ..
16 kov. Informacija dėl karantino
admin 1 1178
Mieli STRATUM klientai, Atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną, fizinė STRATUM parduotuvė Verkių g. 42, Vilniuje, karantino laikotarpiu (kovo 16 - balandžio 30 d.) nedirbs.Medžiagų užsakymas ir atsiskaitymai vykdomi nuotoliniu būdu, turime galimybę produkciją saugiai, bet fizinio kontakto, prist..
27 vas. Sraigtiniai pamatai: minimalus poveikis aplinkai, darbų sparta, platus pritaikymas
admin 0 1622
Sraigtiniai pamatai – Europoje jau trečią dešimtmetį sėkmingai naudojamas pamatų įrengimo sprendimas, kurio privalumus įvertino ir Lietuvos vartotojas.  Apie tai, kokią gerosios praktikos patirtį sraigtinių pamatų montavimo srityje yra sukaupę mūsų šalies specialistai, kalbamės su STRATUM partneriai..
30 gruod. Ledo tirpinimo medžiaga “ICEMELT” – viena saugiausių priemonių
admin 0 1459
„ICEMELT“ – tai daugiakomponentė medžiaga, suformuota netaisyklingos formos granulėmis, susidedanti iš natrio clorido ( 75 proc.), kalcio chlorido (25 proc.) ir korozijos inhibitoriaus. Būtent korozijos inhibitorius daro šią medžiagą saugia, nekenkiančia betono dangoms. Dėl mažo neigiamo poveikio be..
02 gruod. Šaltasis asfaltas – duobių remontui žiemą
admin 0 1116
Šaltasis asfaltas – bene vienintelė efektyvi priemonė asfaltbetonio dangoje atsiveriančių duobių remontui žiemą. Darbus rekomenduojama atlikti ne žemesnėje kaip -5°C temperatūroje.Technologija sekanti: sulūžusios dangos vietoje iškertama stačiakampio formos, vertikaliais šlaitais duobė. Duobė nuo ne..
11 spal. Užmiesčio sodyboje – rami augalų gama, lyg iš M. K. Čiurlionio paveikslų, III dalis
admin 0 982
Vyrauja santūrios spalvos„Apie augalus nežinojau nieko, pasiklausti nebuvo ko. Informacijos ieškojau specializuotose svetainėse, socialiniuose tinkluose“, – pasakojo ponia Zita, vis dar negalinti ramiai aplenkti nė vieno pakeliui pasitaikančios medelyno ar augalų prekybos aikštelės.Ponia Zita ne vel..
28 rugs. Užmiesčio sodyboje – rami augalų gama, lyg iš M. K. Čiurlionio paveikslų, II dalis
admin 0 1147
Užmiesčio sodyboje – rami augalų gama, lyg iš M. K. Čiurlionio paveikslų, II dalisSunkiausiems darbams samdė rangovus Natūraliai išaugusius medžius ir krūmus, kuriuos naujakuriai rado prieš dešimtmetį įsigytame sklype, šeimininkai stengėsi išsaugoti, bet jie telkiasi arčiau ežero krašto. O likusioje..
19 rugs. Sraigtiniai pamatai – protingas pamatų įrengimo sprendimas
admin 3 4876
Pamatų tipaiStatinio pamatas – statinio dalis, kuri perima apkrovas, perduoda ir paskirsto jas į pagrindą. Pamatai –  viena svarbiausių statinio konstrukcijų, nes nuo jų priklauso statinio ilgaamžiškumas, šilumos ir vandens izoliacija bei estetinis vaizdas. Neteisingai parinktas pamato tipas, esant ..
12 rugs. Užmiesčio sodyboje – rami augalų gama, lyg iš M. K. Čiurlionio paveikslų, I dalis
admin 0 1101
Užmiesčio sodyboje – rami augalų gama, lyg iš M. K. Čiurlionio paveikslų, I dalisĮvertino tik tapę pensininkaisMiškingame šalies rajone įkurtoje sodyboje nuotaikingai vasaras leidžianti kauniečių Zitos ir Jono šeima šiandien džiaugiasi kadaise aplankiusia įžvalga pasirūpinti galimybe poilsiauti gamt..
11 rugs. Naujiena: trinkelių siūlių užpildo (atsijų) kietiklis
admin 3 8827
Naujiena: trinkelių siūlių užpildo (atsijų) kietiklis Trinkelių siūlių užpildo (atsijų) kietiklis užtikrins jūsų grindinio funkcionalumą ir išvaizdą. Kietiklio pagalba tarp trinkelių esančios siūlės sukietės, taps atsparios šalčio, karščio ir druskų poveikiui, o taip pat laidžios vandeniui. Su kieti..
01 rugp. Taip buvo gera per jaunystės draugės petį matyti sutvarkytą sodą
admin 0 1010
Taip buvo gera per jaunystės draugės petį matyti sutvarkytą sodąVažiavau susitikti su savo jaunystės drauge. Su kuria tiek patyrėm, tiek išgyvenom pirmų nepakartojamų kartų. Ji jau daug metų gyvena tolimoje Rusijoje ir todėl taip apsidžiaugiau, kad ji galų gale atvyko į Lietuvą ir panoro su manim pa..
05 birž. Slenksčio akmens peršokti net įpykęs gaidys nedrįsta
admin 0 1048
Mano vaikystėje vienas iš svarbiausių dalykų pas močiutę buvo slenksčio akmuo. Didelis, šiltas. Ant jo vasarą sėdėdavau ir valgydavau didžiulę riekę duonos, vis dairydamasi, ar neatlekia tas išprotėjęs gaidys, kuris mane puldavo visur taip, lyg aš būčiau dirbusi koncentracijos stovykloje, kurioje žu..
24 geg. Taip gražu tie mažučiai akmenėliai, lyg kelias...
admin 0 1249
Šventės dienomis lankome savus. Kur jie bebūtų. Namuose, svečiuose, deja, ir kapeliuose. Ten, kur mes baigiame kalbėti, ko nespėjome. Apie tai, kaip mylėjome, ko nepasakėme ir kaip ilgimės. Pabūname su savo sąžine ir savo ilgesiu. Taip berymodama visai netoli išgirstu pokalbį. Kalba anūkė, tvarkydam..
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)