Meniu
Krepšelis

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Standartinis prekių pristatymo terminas – iki dešimties darbo dienų, jeigu prekės kortelėje nėra nurodyta kitaip. Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatome visoje Lietuvoje. Atskirai susitarus, pristatome prekes Latvijoje ir Estijoje.

Prekių pristatymo ir iškrovimo kaina priklauso nuo bendro prekių svorio ir prekės pakuotės tipo.  Prekės vežamos iš sandėlių Panevėžyje ir Vilniuje. Atvežimui parenkamas sandėlis, esantis arčiau pirkėjo nurodyto adreso.

Prekės maišeliuose

Pristatymo kaina, kai prekės yra pakuotėse po 15, 20, 25 arba 30 kg, skaičiuojama pagal bendrą visų maišelių svorį:

 


Prekių svoris, kg

Pristatymo ir iškrovimo kaina, eurais be PVM

Pristatymo ir iškrovimo kaina, eurais su PVM

Nuo 15 iki 30 kg

12,99

15,72

Nuo 31 iki 300 kg

34,99

42,34

Nuo 301 iki 700 kg

44,99

54,44

Nuo 701 iki 1000 kg

54,99

65,54

Nuo 1001 iki 2000 kg

69,99

84,69

Nuo 2001 iki 3000 kg

99,99

120,99

 

Pavyzdžiui, trijų 20 kg pakuočių ir keturių 30 kg pakuočių bendras svoris yra 180 kg (3x20 kg + 4x30 kg). Pristatymo kaina: 42,34 EUR su PVM.

Prekės iki 30 kg dažniausiai fasuojamos kaip atskiros siuntos, pristatomos DPD kurjerio. Sunkesni kroviniai (virš 30 kg) kraunami ant pusinės (80x60 cm) arba euro paletės (120x80 cm) ir pristatomi DPD arba kitų vežėjų krovininiais sunkvežimiais su liftu. 

SVARBU: Visais atvejais, patvirtindamas užsakymą, pirkėjas garantuoja, kad privažiavimo kelio būklė iki jo nurodyto adreso yra tinkama saugiam sunkiasvorio krovininio transporto eismui, o iškrovimo vieta tinkama iškrauti 1-1,5 t sveriančius fasuotus krovinius. Iškrovimui tinkamas pagrindas – lygi asfalto danga, trinkelės, betoninės grindys ir pan. Jei krovinį iškrauti reikia pievoje, ar ant netvirto, nelygaus paviršiaus (pvz. grindinio), krovinius galime iškrauti krano pagalba už (gali būti taikomas papildomas mokestis). Tokiu atveju, būtina STRATUM darbuotojus informuoti iš anksto.

Maišeliuose fasuotas prekes galima atsiimti sandėliuose Vilniuje ir Panevėžio rajone. Pasirinkus atsiimti prekes patiems, su jumis susisieks STRATUM darbuotojai ir suderins laiką. Kai kurios prekės gali būti skirtinguose sandėliuose, todėl užsakymo parengimas atsiėmimui gali užtrukti iki 10 darbo dienų. Jei prekė reikalinga skubiai, rekomenduojame susisiekti telefonu ar el. paštu ir įsitikinti, kad šiuo metu prekė yra jums artimiausiame sandėlyje.

 

Prekės didmaišiuose  

Didesnius kiekius skaldos ar dekoratyvinių akmenukų siūlome įsigyti patogiai fasuotas didmaišiuose po 1 toną. Į elektroninėje parduotuvėje nurodytą prekės didmaišiuose pristatymo kainą įskaičiuota fasavimo paslauga ir pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą. Norint užsakyti didesnį kiekį, rekomenduojame susisiekti su STRATUM darbuotojais dėl palankesnių pristatymo sąlygų.

Jei užsakėte daugiau nei vienos rūšies didmaišiuose fasuotą prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, ir vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai gali būti taikomas papildomas transportavimo mokestis. 

SVARBU: Prekės iškraunamos lifto arba krano pagalba. Visais atvejais, patvirtindamas užsakymą, pirkėjas garantuoja, kad privažiavimo kelio būklė iki jo nurodyto adreso yra tinkama saugiam sunkiasvorio krovininio transporto eismui, o iškrovimo vieta tinkama iškrauti 1-1,5 t sveriančius fasuotus krovinius. Iškrovimui tinkamas pagrindas – lygi asfalto danga, trinkelės, betoninės grindys ir pan. Jei krovinį iškrauti reikia pievoje, ar ant netvirto, nelygaus paviršiaus (pvz. grindinio), didmaišius galime iškrauti krano pagalba. Tokiu atveju, būtina STRATUM darbuotojus informuoti iš anksto.

Paaiškėjus, kad kelio būklė dėl gamtos sąlygų arba kitokių veiksnių negali būti traktuojama kaip saugi (kelias nepravažiuojamas), įsigyta prekė grąžinama į sandėlį, o pinigai, sumokėti už jos pristatymą, pirkėjui nėra grąžinami. Už papildomą mokestį organizuojamas vežimas kitokiu transportu, krovinys gali būti pristatomas dalimis, perfasuojamas, ir pan. Papildomos išlaidos derinamos kiekvienu atveju atskirai.

 

Perkamų didmaišių skaičius

Vieno didmaišio pristatymo ir iškrovimo kaina, EUR be PVM

Vieno didmaišio pristatymo ir iškrovimo kaina, EUR su PVM

1

65

78,65

2-3

55

66,55

4-5

50

60,50

6-7

45

54,45

8 ir daugiau

40

48,40

  

Birių krovinių pristatymas savivarčiais

Atskirai susitarus, galimas nefasuotos produkcijos pristatymas savivarčiais krovininiais automobiliais, kurių talpa parenkama pagal kliento užsakomą produkcijos kiekį. Maksimalus krovinio svoris, kurį galima gabenti vienu reisu – 25 tonos. Esant siauram pravažiavimui (pvz. pristatymo adresas Vilniaus senamiestyje), krovinį galima išskaidyti dalimis, vežti nedideliais kiekiais. Orientacinė pristatymo kaina – 3 EUR plius PVM už 1 kilometrą. Kilometrai skaičiuojami į vieną pusę. Kiekvienu atveju kaina skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo miesto, atstumo, krovinio dydžio ir t.t. Pasiteirauti apie pristatymo savivarčiais galimybes galite telefonu +370 614 30333 arba el. paštu info@stratum.lt

 

Kita informacija

·        Jei nerandate jums tinkamos rūšies ar frakcijos skaldos ar akmenukų, prašome susisiekti – pagal individualius užsakymus vežame prekes iš visų Europos šalių, Rusijos, Ukrainos, Turkijos ir kt.

·        Į Kuršių neriją prekes pristatome už papildomą mokestį.

·        Jei užsakėte daugiau nei vienos rūšies maišeliuose fasuotą prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes gali būti vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas. 

·        Prekės Lietuvos teritorijoje darbo dienomis pristatomos 8 – 17 val. Už papildomą mokestį galime pristatyti prekes ir savaitgaliais.

·        Jei pageidaujate, galite užsisakyti prekių užnešimo/pristatymo į sandėliavimo vietą paslaugą. Jei jos neužsakote, prekės bus pristatytos nurodytu adresu ir iškrautos prie jas atvežusios transporto priemonės. Prekių užnešimo/pristatymo į sandėliavimo vietą paslaugą galioja prekėms, kurios yra plastikinėse pakuotėse po 15, 20, 25, 30 kg.

 

Prekių užnešimo/pristatymo į sandėliavimo vietą paslaugos kaina

Atgabentos prekės iškraunamos prie sunkvežimio. Prekių užnešimo/pristatymo į gyvenamąsias patalpas, sandėlius, garažus, prie kapavietės ir į kitas sandėliavimo vietas paslauga teikiama tik iš anksto ją užsakius ir apmokėjus. Prekės užnešamos/pristatomos į pirmąjį aukštą.

 

Prekių svoris

 

Paslaugos kaina, eurais be PVM

Paslaugos kaina, eurais su PVM

30-300 kg

20,00

24,20

330-600 kg

40,00

48,40

630-900 kg

60,00

72,60

930 – 1500 kg

100,00

121,00

 

Turite klausimų dėl pristatymo? Abejojate dėl techniškai sudėtingo iškrovimo? Susisiekite telefonu +370 614 30333 arba el. paštu info@stratum.lt – mielai padėsime išsirinkti jums patogiausią pristatymo būdą.