Šaltasis asfaltas – bene vienintelė efektyvi priemonė asfaltbetonio dangoje atsiveriančių duobių remontui žiemą. Darbus rekomenduojama atlikti ne žemesnėje kaip -5°C temperatūroje.

Technologija sekanti: sulūžusios dangos vietoje iškertama stačiakampio formos, vertikaliais šlaitais duobė. Duobė nuo nešvarumų išvaloma oro srove arba šepečiu. Duobės kraštai ir dugnas palaistomi bitumine emulsija (0,5 litro į kvadratinį metrą). Maišas su šaltojo asfalto mišiniu padaužomas, kad turinys lengviau išslystų iš maišo, ir išpilamas į duobę. Šaltojo asfalto mišinys paskleidžiamas duobėje taip, kad jį sutankinus, dangos paviršius duobės viduryje būtų apie 2 cm aukščiau esamos dangos. Šaltojo asfalto mišinys tankinamas pneumatuniu plamktuku arba vibroplokšte nuo kraštų į vidurį. Baigus tankinimą, duobės paviršius pabarstomas smėliu arba atsijomis ir dar kartą lengvai sutankinamas. Duobės kraštai plonai palaistomi bitumo emulsija. Jei duobės gylis didesnis nei 5 cm, užpildymas šaltojo asfalto mišiniu ir sutankinimas atliekamas dviem sluoksniais.

Šaltojo asfalto mišinys fasuojamas į sandarius polietileninius maišus. Sandėliuojamas šaltojo asfalto mišinys turi būti apsaugotas nuo atmosferos ar kitokio vandens poveikio. Sandėliavimo temperatūra – ne mažesnė kaip 0° C.