Meniu
Krepšelis

Šaltasis asfaltas (1 tona)

Šaltasis asfaltas (1 tona)
-8 %
Šaltasis asfaltas (1 tona)
219,60€
239,60€
Be PVM: 181,49€
  • Kiekis: Yra sandėlyje
  • Svoris: 1,000.00kg

AKCIJA! 25 kg maišelio kaina: 5,49 EUR su PVM (1 kg/0,24 EUR)

Paletėje - 40 maišelių (1 tona). Minimalus užsakomas kiekis - 1 paletė.Šaltojo asfalto mišinys yra skirtas duobių remontui. Darbus rekomenduojama atlikti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje.

Darbų eiliškumas 

Sulūžusios dangos vietoje iškertama stačiakampio formos duobė vertikaliais šlaitais. Duobė nuo nešvarumų išvaloma oro srove arba šepečiu. Duobės kraštai ir dugnas palaistomi bitumine emulsija (0,5 litro į kvadratinį metrą). Maišas su šaltojo asfalto mišiniu padaužomas, kad turinys lengviau išslystų iš maišo, ir išpilamas į duobę. Šaltojo asfalto mišinys paskleidžiamas duobėje taip, kad jį sutankinus, dangos paviršius duobės viduryje būtų apie 2 cm aukščiau esamos dangos. Šaltojo asfalto mišinys tankinamas pneumoplaktu arba vibroplokšte nuo kraštų į vidurį. Baigus tankinimą, duobės paviršius pabarstomas smėliu arba atsijomis ir dar kartą lengvai sutankinamas. Duobės kraštai plonai palaistomi bitumo emulsija. Jei duobės gylis didesnis nei 5 cm, užpildymas šaltojo asfalto mišiniu ir sutankinimas atliekamas dviem sluoksniais.

Sandėliavimas

Šaltojo asfalto mišinys fasuojamas į sandarius polietileninius maišus. Pakuotės su mišiniu viena ant kitos gali būti kraunamos ne daugiau kaip 3 eilėmis. Sandėliuojamas šaltojo asfalto mišinys turi būti apsaugotas nuo atmosferos ar kitokio vandens poveikio. Sandėliavimo temperatūra – ne mažesnė kaip 0° C.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha
Žymos: šaltasis , asfaltas , 25kg ,
Akmenukų spalvos kompiuterio ekrane gali skirtis nuo realių spalvų. Produktai fotografuojami šlapi ir sausi, siekiant pateikti kaip galima tikroviškesnį atspalvį.