Meniu
Krepšelis

Šaltasis asfaltas (600 kg)

Šaltasis asfaltas (600 kg)
Šaltasis asfaltas (600 kg)
159,72€
Be PVM: 132,00€
  • Kiekis: Yra sandėlyje
  • Svoris: 600.00kg

30 kg maišelio kaina: 7,99 EUR su PVM.

Paletėje - 20 maišelių. Minimalus užsakomas kiekis - 1 paletė (600 kg). 


Šaltojo asfalto mišinys yra skirtas duobių remontui. Darbus rekomenduojama atlikti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje.

Darbų eiliškumas 

Sulūžusios dangos vietoje iškertama stačiakampio formos duobė vertikaliais šlaitais. Duobė nuo nešvarumų išvaloma oro srove arba šepečiu. Duobės kraštai ir dugnas palaistomi bitumine emulsija (0,5 litro į kvadratinį metrą). Maišas su šaltojo asfalto mišiniu padaužomas, kad turinys lengviau išslystų iš maišo, ir išpilamas į duobę. Šaltojo asfalto mišinys paskleidžiamas duobėje taip, kad jį sutankinus, dangos paviršius duobės viduryje būtų apie 2 cm aukščiau esamos dangos. Šaltojo asfalto mišinys tankinamas pneumoplaktu arba vibroplokšte nuo kraštų į vidurį. Baigus tankinimą, duobės paviršius pabarstomas smėliu arba atsijomis ir dar kartą lengvai sutankinamas. Duobės kraštai plonai palaistomi bitumo emulsija. Jei duobės gylis didesnis nei 5 cm, užpildymas šaltojo asfalto mišiniu ir sutankinimas atliekamas dviem sluoksniais.

Sandėliavimas

Šaltojo asfalto mišinys fasuojamas į sandarius polietileninius maišus. Pakuotės su mišiniu viena ant kitos gali būti kraunamos ne daugiau kaip 3 eilėmis. Sandėliuojamas šaltojo asfalto mišinys turi būti apsaugotas nuo atmosferos ar kitokio vandens poveikio. Sandėliavimo temperatūra – ne mažesnė kaip 0° C.


Šaltasis asfaltas gaminamas tik šaltuoju metų laiku. Vasarą šio tipo asfaltas gali būti pagamintas pagal susitarimą, užsakant ne mažiau kaip 50 tonų. Užsakant didelį kiekį (ne mažiau 10 tonų), kaina derinama atskirai.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha
Akmenukų spalvos kompiuterio ekrane gali skirtis nuo realių spalvų. Produktai fotografuojami šlapi ir sausi, siekiant pateikti kaip galima tikroviškesnį atspalvį.